Witaj na naszej stronie

18 czerwca 2018 20:13

PODSUMOWANIE PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH ZREALIZOWANYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Uczniowie klasy drugiej i trzeciej gimnazjum realizowali w tym roku szkolnym obowiązkowe dla gimnazjalistów projekty edukacyjne.

Do realizacji zostały wybrane 3 następujące tematy:

1. Projekt pt. "Świadome odżywianie - podstawą sukcesu zdrowia i aktywności fizycznej"
  2. Projekt z języka niemieckiego: Cztery dni w Berlinie - przewodnik turystyczny.
  3. Projekt pt. "Jak dojechać do Pragi?Organizacja Zielonej Szkoły".

18 czerwca 2018r. odbyło się podsumowanie projektów edukacyjnych realizowanych przez uczniów naszego gimnazjum przed społecznością szkolną. Drugoklasiści i trzecioklasiści zaprezentowali młodszym kolegom z klasy pierwszej efekty swojej pracy. Poza prezentacjami multimedialnymi mogliśmy obejrzeć również stronę internetową przygotowaną w ramach projektu, filmy związane z Berlinem, film nagrany przez uczniów promujący aktywność fizyczną,  zdjęcia z Zielonej Szkoły. Przygotowane wystawy wzbudziły duże zainteresowanie.