Witaj na naszej stronie

15 stycznia 2018 19:07 | Aktualności

Zabawa choinkowa 2018

W sobotę 13 stycznia 2018r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się zabawa choinkowa dla wszystkich uczniów naszej szkoły oraz ich rodzin. Choinka odbyła się w godz. 14.00 - 19.00, zabawę poprowadził Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami panią Małgorzatą Gosławską i Ewą Błaszczyk. Wszystkie konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem, do udziału w nich było bardzo wielu chętnych. Sprawiły one wszystkim radość i urozmaiciły całą zabawę choinkową. O oprawę muzyczną zadbał absolwent naszej szkoły DJ Mateusz Sochacki. W tym dniu zawitał również do naszej szkoły Mikołaj, obdarowując grzecznych uczniów paczkami pełnymi słodyczy.

Rada rodziców i obecne na zabawie mamy zapewniły wszystkim uczestnikom zabawy smaczny posiłek. Zabawa choinkowa udała się doskonale, a uczniowie zmęczeni, ale pełni wrażeń rozeszli się do domów.Mrugnięcie