Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wodzinie Prywatnym
Witaj na naszej stronie::Przypominamy wszystkim zakochanym, że już w najbliższą środę Walentynki. Pamiętajcie o tych, których kochacie:)

30 grudnia 2017 09:00 | Aktualności

Tradycyjny Sad - projekt edukacyjny uczniów Szkoły Podstawowej

Miło nam poinformować, że uczniowie  Szkoły  Podstawowej przystąpili do projektu edukacyjnego o nazwie "TRADYCYJNY SAD". Jest to  projekt skierowany do wszystkich szkół zainteresowanych problematyką restytucji i promocji starych odmian drzew owocowych realizowany w formie międzyszkolnej rywalizacji zespołowej.

Do projektu przystąpił zespół 10 uczniów  z klasy V  i VI (kl. V- 8 uczniów, kl. VI- 2 uczennice). Opiekunkami zespołu są: pani Małgorzata Tomaszewska i pani Ewa Błaszczyk.  Zespół posiada własną nazwę -  Ekoiskierki, posiada również logo i jest w trakcie realizacji wielu zadań, które zostały podzielone pomiędzy uczestników zgodnie z ich predyspozycjami.

O wszystkich realizowanych zadaniach będziemy Was informować na bieżąco.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie w Zakładce: Projekty i Innowacje - rozwój aktywności uczniów.