Witaj na naszej stronie::25 maja 2018 - FESTYN RODZINNY::Informator o szkołach ponadgimnazjalnych i zarządzenie w sprawie rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019 w zakładce NABÓR:)

21 grudnia 2017 16:00 | Aktualności

Wigilia szkolna 2017

Gloria, gloria in excelsis Deo

W naszej szkole co roku organizujemy wspólną wigilię połączoną z jasełkami i kolędowaniem. W tym roku wspólne świętowanie odbyło się 21 grudnia. Dzięki przepięknej scenografii wykonanej przez nauczycieli i uczniów, atmosfera w tym dniu była prawdziwie świąteczna. Uczniowie z wychowawcami i rodzicami przygotowali stoły wigilijne z tradycyjnymi potrawami, słodyczami, owocami i siankiem pod obrusem.

Wraz z zaproszonymi gośćmi obejrzeliśmy jasełka bożonarodzeniowe, pod tytułem Anielska awantura w niebie przygotowane pod kierunkiem pani Małgorzaty Gosławskiej. Uroczystość uświetnił koncert kolęd i pastorałek zaśpiewanych przez uczniów naszej szkoły przy akomaniamencie p. Kingi Sporysiak, Aleksandry Pietrzkowskiej i Dawida Dąbrowskiego. Po części artystycznej i ciepłych życzeniach dzieliliśmy się opłatkiem, a przy wigilijnym stole śpiewaliśmy kolędy. Wszyscy mogli poczuć świąteczny nastrój Bożego Narodzenia.