Witaj na naszej stronie

Rok szkolny 2017/18

GRA MIEJSKA "HARC'

 

Dnia 14.04.2018r. nasze koło PTSM wystawiło patrol na grę miejską poświęconą tematyce 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Imprezę organizowało stowarzyszenie ,,HARC'' w Piotrkowie Tryb. 


Rozpoczęcie gry zaplanowano na Placu Zamkowym o godz. 10:00. Nasz patrol nazwał się ,,Urodzeni patrioci", liczył 4osoby ( Aleksandra Banaszczyk, Michalina Renkiel, tymoteusz i Amelia Sporysiak) z opiekunem p. Kingą Sporysiak. Bawiliśmy się świetnie.


By zostać rekrutami Legionów Polskich musieliśmy wykonć wiele zadań, min. przejść przeszkolenie wojskowe, wykazcś się wiedzą itp. Na poszczególne punkty musieliśmy dotrzeć pieszo (ok. 12 km.). Zmęczeni, ale zadowoleni zakończyliśmy grę i wróciliśmy odpoczywać do domu.
ZLOT III LO


UCZESTNICY:

Kinga Wojna

Aleksandra Banaszczyk

Szymon Pierzchała

Julia Sarnowiak

Dawid Dąbrowski

Krzysztof Gumola


W dniach 12-13. 01. 2018r. odbył się XVI Piotrkowski Zlot Turystyczny.

Konkursy które zostały zorganizowane w tej imprezie bardzo się nam podobały, a były to:

Karaoke

Gra miejska

Dyskoteka

Konkurs plastyczny

Konkurs ekologiczny

Konkurs wiedzy o Piotrkowie i PTSM

 

 


XIII RAJD "NOCNE ŚPIEWANIE"

 

UCZESTNICY:

Aleksandra Banaszczyk

Kinga Wojna

Natalia Kurpesa

Aleksandra Pietrzkowska

Krzysztof Gumola 

Katarzyna Gumola

Julia Sarnowiak


29.09.2017r. odbył się XIII Zlot ,, Nocne śpiewanie'' połączony z obchoda mi 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Na początku wraz z innymi uczestnikami pojechaliśmy do Sulejowa na Podklasztorze, gdzie zwiedziliśmy kościół zakonu Cystersów. Po powrocie odbyły się przesłuchania w konkursie piosenki turystycznej, w których zajęliśmy II miejsce. Wieczorem wystąpiliśmy w koncercie laureatów. Następnie wysłuchaliśmy koncertu Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego, po nich wystąpiły zespoły : "Przeznaczenie" , "Bez nut" , "Smak Jabłka" , "Grzmiąca półlitrówa". Drugiego dnia odbyła się gra miejska, w której zajęliśmy II i III miejsce.