Witaj na naszej stronie::Informujemy, że trwa nabór dzieci do oddziału przedszkolnego oraz uczniów do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2018/2019. Wnioski w zakładce REKRUTACJA na stronie SP - http://spwodzinprywatny.superszkolna.pl/cms/21598/rekrutacja::09.03.2018r. - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Rok szkolny 2017/18

XIII RAJD "NOCNE ŚPIEWANIE"

UCZESTNICY:

Aleksandra Banaszczyk

Kinga Wojna

Natalia Kurpesa

Aleksandra Pietrzkowska

Krzysztof Gumola

Katarzyna Gumola

Julia Sarnowiak

29.09.2017r. odbył się XIII Zlot ,, Nocne śpiewanie'' połączony z obchoda mi 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Na początku wraz z innymi uczestnikami pojechaliśmy do Sulejowa na Podklasztorze, gdzie zwiedziliśmy kościół zakonu Cystersów. Po powrocie odbyły się przesłuchania w konkursie piosenki turystycznej, w których zajęliśmy II miejsce. Wieczorem wystąpiliśmy w koncercie laureatów. Następnie wysłuchaliśmy koncertu Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego, po nich wystąpiły zespoły : "Przeznaczenie" , "Bez nut" , "Smak Jabłka" , "Grzmiąca półlitrówa". Drugiego dnia odbyła się gra miejska, w której zajęliśmy II i III miejsce.