Witaj na naszej stronie::Informujemy, że trwa nabór dzieci do oddziału przedszkolnego oraz uczniów do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2018/2019. Wnioski w zakładce REKRUTACJA na stronie SP - http://spwodzinprywatny.superszkolna.pl/cms/21598/rekrutacja::09.03.2018r. - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Rok szkolny 2016/17

VII Pieszy Rajd Mitomania

09.06.2017r.

Opis:

Po raz VII w naszej szkole odbył się rajd "Mitomania". Z naszego gimnazjum jako uczestnicy zgłosili się:

1. Ola Banaszczyk.

2. Ola Pietrzkowska

3. Juluia Sarnowiak

4. Kinga Wojna

5. Natalia Kurpesa

6. Amelia Sporysiak

7. Maria Kłys

8. Katarzyna Scibor - opiekun

Do organizacji rajdu włączyli się uczniowie klasy III:

1. Dominika Bęckowska

2. Kasia Gumola

3. Jakub Jóźwik

4. Natalia Krauza

5. Kasia Lewińska

6. Adam Kafar

7. Łukasz Pierzchała

8. Daria Szefer

9. Anna Turek

10. Karolina Turek

11. Wiktor Wójcik

Na początku organizatorzy przygotowali "Familiadę", z której uczestnicy mogli wiele dowiedzieć się o bogach celtyckich. Pierwszą konkuręcją było przedstawienie jednego boga z mitologii celtyckiej. Następnie zachęcono wszystkich do tańca, po którym odbyły się testy wiedzy o bogach, PTSM-ie i gminie Tuszyn oraz konkurs plastyczny. Po kolacji grupy rozpoczęły grę terenową, grupy wracając z gry, mogły rórnerz wstąpić na ognisko. Następnego dnia rano odbyło się śniadanie i wręczenie nagród. Na zakończenie pojechaliśmy do rezerwatu "Molenda". Po spacerze wszyscy zadowoleni wrócili do domów.

XXX Rajd " Szlakiem A. Frycza Modrzewskiego"

12-13.05.2017r.

1. Ola Banaszczyk

2. Julia Sarnowiak

3. Dominika Kafar

4. Szymon Pierzchała

Konkurencje:

1. Konkurs wiedzy o gminie Wolbórz i PTSM - Ola B.

2. Konkurs przyrodniczy - Dominika K.

3. Konkurs wiedzy o Modrzewskim - Szymon P.

4. Rozgrywki w piłkę siatkową

Opis:

Zaczeliśmy od konkursów, po nich były rozgrywki w piłkę siatkową. Potem wyszliśmy na grę leśną pt. "Horrorek". Przyszliśmy późną nocą. Z rana poszliśmy na gre terenową o Harym Potterze. Wróciliśmy po południu.

Gra miejska "Piotrków filmowy"

28.04.2017r.

Grupa: Filmowi fanatycy

1. P. Renata Kłys - opiekun

2. Kasia Gumola

3. Łukasz Pierzchała

4. Klaudia Kapka

5. Adam Kafar

Grupa: Ekstremalni

1. P. Kinga Sporysiak

2. Kinga Wojna

3. Nataliqa Kurpesa

4. Paweł Bogdan

5. Ola Pietrzkowska

Opis:

Zadaniem drużyny było pokonanie trasy, rozwiązanie zadań oraz zdobycie niezwykłych rekwizytów.

VIII Rajd "weekend w Lubochni po angielsku i niemiecku"

17-18.03.2017r.

1.Katarzyna Gumola

2.Natalia Kurpesa

3.Ola Banaszczyk

4.Natalia Krauza

5.Klaudia Kapka

Konkurencje:

1. Konkurs wiedzy o gminie Lubochnia - Kasia G.

2. Konkurs z języka angielskiego - Natalia K. Ola B. Natalia K. Klaudia K.

3. Prezentacja parodii scenki kabaretowej po angielsku - I miejsce

Opis:

Na samym początku były konkursy, każda z nas brała udzial; w innym. tańczyłyśmy razem z innymi ,tzw. tańce integracyjne. Następnie przedstawiłyśmy nasze przedstawienie w języku angielskim. Wieczorem wyszłyśmy na spacer do lasu, gdzie odbyło się ognisko. Niestety pogoda nam nie dopisała. Zmokłyśmy do suchej nitki.

III LO w Piotrkowie Trybunalskim

III LO w Piotrkowie Trbunalskim zaprosiło nas na XV Piotrkowski Zlot Turystyczny. Dnia 17 lutego 2017r. przyjechaliśmy do liceum w składzie:

1.Aleksandra Banaszczyk

2.Kinga Wojna

3.Natalia Kurpesa

4.Paweł Bogdan

5.Łukasz Pierzchała

6.Katarzyna Gumola

7.Klaudia Kapka

8.Kinga Sporysiak (opiekun)

Po uroczystym powitaniuuczniowie szkoły przedstawili ,,Familiadę" w której w dowcipny sposób przybliżyli historię Piotrkowa Trybunalskiego. Następnie wyruszyliśmy na grę terenową. Po przejściu trasy i rozwiązaniu zadań zdążyliśmy jeszcze wejść do McDonalda. Gdy wruciliśmy do szkoły, czekały na nas konkursy. Klaudia Kapka wzieła udział w konkursie wiedzy o Piotrkowie Tryb. Ola, Natalia i Kinga wykonały pracę plastyczną następnie wzieły udział w konkursie karaoke.  Atmosfera Była świetna. Wszyscy głośno śpiewali z zestresowanymi uczestnikami konkursu. Potem była dyskoteka aż do północy.

Rano po porannym spacerze z przewodnikiem podsumowano rajd. Udało nam się zdobyć II miejsce w konkursie wiedzy o Piotrkowie i III miejsce w karaoke. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domów odespać zarwaną noc.

Rajd ,,Barburka w Kleszczowie"

2-3.12.2016

uczestnicy:

1.Natalia Krauza

2.Daria Szefer

3.Dominika Bęckowska

4.Kasia Gumola

5.Klaudia Kapka

6.Adam Kafar

7.Jakub Jóźwik

8.Wiktor Wójcik

Na rozpoczęcie obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez uczniów szkoły w Kleszczowie. Następnie braliśmy udział w konkursach. Po posiłku uczestniczyliśmy w grze. Musieliśmy znaleźć klasy w których przygotowano dla nas różne zadania. Na zakonczenie pojechaliśmy do altany w lesie na ognisko z kiełbaskami.

Drugiego dnia pojechaliśmy do SOLPARKU. Jest to kompleks szkolno-sportowy. Korzystaliśmy z basenu i w nim odbyło się podsumowanie rejonu. W konkursach zajęliśmy:

II miejsce - plastyczny - Daria Szefer

III miejsce - o gminie Kleszczów - Klaudia Kapka

I miejsce - pływanie - Jakub Jóźwik

II miejsce - pływanie - Adam Kafar

Rajd bardzo nam się podobał i pojechalibyśmy jeszcze raz. :)

BRĄZOWA ODZNAKA PTSM DLA NASZEGO KOŁA

Na walnym zebraniu Oddziału Terenowego Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Piotrkowie Trybunalskim, które odbyło się 19 listopada 2016r., nasze koło zostało odznaczone brązową odznaką PTSM.

II GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK